آخرین عناوین

شنبه 17 فروردين 1398-18:12 کد خبر:66717

مدیرکل هواشناسی مازندران خبر داد:

گسترش بارندگی از آسمان مازندران/ احتمال رانش زمین و ریزش در محورهای کوهستانی

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: از فردا شب تا دوشنبه‌شب با تقویت ناپایداری انتظار داریم بارندگی‌ها گسترش یابد که در ارتفاعات از مقدار بیش‌تری برخوردار خواهد بود.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، سیدمحمدرضا رضوی اظهار کرد: براساس نقشه‌های هواشناسی، امروز به‌دلیل عبور موج کم و بیش ناپایدار شاهد بارش‌های خفیف و پراکنده در برخی از مناطق مازندران بودیم که بیشترین بارش از تمل رامسر ۸ میلی‌تر گزارش شده است.

وی افزود: امروز تا فردا انتظار داریم کماکان بارش‌های پراکنده را در آسمان مازندران شاهد باشیم.

مدیرکل هواشناسی مازندران اضافه کرد:از فردا شب تا دوشنبه‌ شب با تقویت ناپایداری انتظار داریم بارندگی‌ها در آسمان گسترش یابد که در ارتفاعات از مقدار بیشتری برخوردار خواهد بود.

رضوی یادآور شد:ارتفاعات مازندران طی این مدت ابری و مه‌آلود و بارش به‌صورت برف و باران خواهد بود که احتمال اختلال در تردد جاده‌ای وجود دارد.

وی تصریح کرد: طی این مدت احتمال جاری شدن روان‌آب، احتمال افزایش سطح آب رودخانه‌ها، رانش زمین و ریزش در محورهای کوهستانی و اختلال در تردد در محورهای کوهستانی و مواصلاتی استان دور از انتظار نخواهد بود.

مدیرکل هواشناسی مازندران در پایان گفت: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، از روز سه‌شنبه جو نسبتاً پایداری در آسمان حاکم خواهد شد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :