آخرین عناوین

سه شنبه 28 اسفند 1397-9:34 کد خبر:66483

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

ادامه انسداد محورهای کیاسر، فرح‌آباد، بهنمیر و گلوگاه/ آغاز محدودیت‌های ترافیکی نوروزی از ظهر امروز

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محورهای کیاسر، فرح‌آباد، بهنمیر کیاکلا و گلوگاه دامغان مازندران مسدود است و بقیه محورهای مازندران باز ولی لغزنده است.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس،علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت راه‌های مازندران اظهار کرد: در حال حاضر محورهای کیاسر، فرح آباد، بهنمیر کیاکلا  و گلوگاه دامغان  مازندران مسدود است و بقیه محورهای مازندران باز ولی لغزنده است.

وی با اشاره به ترافیکی پرحجم و روان در محورهای مازندران، افزود: با توجه به شرایط جوی توصیه ما به رانندگان این است از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: با توجه به شرایط جوی احتمال ریزش سنگ و رانش وجود دارد به‌طوری‌که شب گذشته براثر ریزش سنگ در محدوده خطیرکوه محور سوادکوه راننده خودروی مزدا جان خود را از دست داد.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه محدودیت‌های ترافیکی نوروزی از ظهر امروز در محورهای مازندران آغاز می‌شود، اظهار کرد: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه ها، محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است.

قدمی با بیان اینکه تردد تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 تا دو بامداد روز بعد روزهای سه‌شنبه 28، چهارشنبه29، پنج‌شنبه هشتم فروردین و یک‌شنبه 11 فروردین ماه امسال از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج ـ چالوس از ساعت 12 تا دو بامداد روزهای یک‌شنبه چهارم، جمعه نهم، پنج‌شنبه 15، جمعه 16 و شنبه 17 فروردین ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران به ممنوع بودن تردد انواع تریلی کماکان از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر روز سه‌شنبه 28 اسفند ماه امسال تا ساعت 24 روز شنبه سوم فروردین ماه سال 98، ساعت 6 روز یک‌شنبه چهارم تا ساعت 24 روز دوشنبه پنجم فروردین، ساعت 12 ظهر پنج‌شنبه هشتم تا ساعت دو بامداد روز شنبه 10 و همچنین از ساعت 12 شهر یک‌شنبه 11 تا ساعت 22 روز شنبه 17 فروردین ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد بود.

این مسئول  بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز سه‌شنبه 28 اسفند ماه امسال تا ساعت دو بامداد روز بعد از آمل به رودهن ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14همان روز تا ساعت دو بامداد روز بعد، از رودهن به آمل به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای یک‌شنبه چهارم، جمعه 9، پنج‌شنبه 15 و جمعه فروردین ماه تا ساعت دو بامداد روز بعد، از رودهن به سمت آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از آب‌اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: تردد انواع تریلرها از ساعت 8 تا 24 روزهای سه‌شنبه 28 و چهارشنبه 29 اسفند ماه امسال و همچنین هشتم فروردین ماه سال 98 از محور سوادکوه «مسیر جنوب به شمال تهران ـ فیروزکوه ـ قائم‌شهر ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد تمامی تریلرها از ساعت 8 تا 24 روزهای چهارم، 15 و 16 فروردین ماه سال 98 از محور سوادکوه  از مسیر شمال به جنوب محور قائم‌شهر ـ فیروزکوه ـ تهران ممنوع است.

این مسئول اضافه کرد: در تمامی محورهای برون شهری که در این ایام ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل موادسوختی و فاسدشدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه تنها در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک‌طرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

قدمی یادآور شد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز 13 فروردین ماه سال 98 در تمامی محورهای برون شهری استان مازندران ممنوع است.

وی در پایان گفت: توصیه ما به رانندگان این است قبل از سفر وضعیت راه‌ها را ازطریق شماره تلفن‌های 21824420 و 21824434 با پیش شماره 011 استعلام کنند تا در سفرشان با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :