آخرین عناوین

جمعه 17 اسفند 1397-13:26 کد خبر:66254

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

بارش خفیف برف در ارتفاعات جاده‌های هراز و چالوس/کندوان ساعت 17 امروز یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران از بارش خفیف برف در ارتفاعات جاده‌های هراز و چالوس و ترافیک پرحجم و روان در جاده‌های استان خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از بلاغ، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: از لحاظ شرایط آب و هوایی، آسمان استان هم اکنون در مناطق غربی و شهر‌های ساحلی آمل، رامسر، نور، نوشهر، محمودآباد و بابل بارش باران گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ارتفاعات جاده چالوس و جاده هراز محدوده امامزاده هاشم و لاریجان که از عصر دیروز سفیدپوش شده است و همچنان بارش خفیف برف ادامه دارد، افزود:هم اکنون سطح جاده ها‌ی استان به دلیل بارش برف و باران لغزنده است.

قدمی گفت: آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

رئیس پلیس راه مازندران به رانندگان توصیه کرد: با توجه به برودت هوا و بارش باران به‌ویژه در مناطق کوهستانی، پیش از سفر از وضعیت راه‌ها، از سلامت فنی خودرو، داشتن سوخت کافی و همراه داشتن زنجیر چرخ برای پیشگیری از مشکلات سفر مطمئن شوند.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه ازساعت ۱۴ تا ۲۴ روزجمعه ۱۷ اسفندماه ازکرج به مرزن آباد ممنوع است.

قدمی گفت: آمد وشد انواع وسایل نقلیه با اعلام ماموران پلیس راه مستقردرمحل ازساعت ۱۷ تا ۲۴ امروزاز مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران به ممنوعیت دو روزه آمد وشد انواع کشنده‌های سنگین در جاده‌های چالوس وهراز اشاره کرد و گفت: رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج- چالوس ممنوع شد.

وی افزود: آمدوشد همه تریلر‌ها، کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز از جاده هراز ممنوع شد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد موتورسیکلت به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۸ اسفندماه از جاده‌های کرج- چالوس و هراز ممنوع شد.

قدمی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۴۴۳۴ و ۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :