آخرین عناوین

دوشنبه 21 آبان 1397-16:51 کد خبر:63980

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

بارش برف در محور کندوان/ رانندگان قبل از تردد وضعیت راه را استعلام کنند

رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد بارش برف در محور کندوان هستیم که محدوده تونل کندوان برفی شده و لازم است رانندگان با احتیاط تردد کنند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس،علیرضا قدمی اظهار داشت: شاهد بارش برف در محور کندوان هستیم که محدوده تونل کندوان برفی شده و لازم است رانندگان با احتیاط تردد کنند.

وی افزود: باتوجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در مناطق کوهستانی لازم است خودروها در صورت ضرورت از این محور مجهز به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ باشند.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: موضوع دیگر اینکه رانندگان قبل از تردد از محورهای مازندران وضعیت راه‌ها را استعلام کرده و سپس تردد کنند.

این مسئول بیان کرد:همچنین محدوده هزار چم و پل زنگوله محور کندوان و محدوده گدوک محور سوادکوه به‌صورت مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه است و در محورهای غرب استان شاهد بارندگی هستیم.

قدمی خاطرنشان کرد:رانندگانی که امشب قصد تردد در جاده‌های کوهستانی مازندران را دارند علاوه بر همراه داشتن تجهیزات زمستانی از سلامت فنی خودروها، سیستم گرمایشی و برف‌پاک‌کن‌ها اطمینان حاصل کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

وی در پایان گفت: در حال حاضر تردد عادی و روان خودروها در تمامی محورهای مازندران جریان دارد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :