آخرین عناوین

يکشنبه 20 آبان 1397-18:27 کد خبر:63970

فرمانده انتظامی چالوس خبر داد:

کشف انبار مواد خوراکی و شوینده فاسد در چالوس

فرمانده انتظامی چالوس از کشف ۸۰۰ میلیون ریالی کالاهای فاسد تاریخ مصرف گذشته از یک انبار مواد غذایی در این شهرستان خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، عبدالله منتظری اظهار داشت:در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و فروش مواد غذایی و شوینده تاریخ گذشته توسط فردی در شهرستان چالوس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس، افزود: در اجرای این ماموریت ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه متهم را شناسایی کردند.

منتظری، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران انتظامی این فرماندهی به همراه ماموران اداره بهداشت و اداره صنعت و معدن به محل نگهداری کالا توسط متهم عزیمت کردند.

وی،خاطرنشان کرد: در بازدید به عمل آمده از محل نگهداری کالا توسط متهم هزارو ۴۳ قلم مواد غذایی و شوینده تاریخ مصرف گذشته که متهم با دستکاری در تاریخ انقضاء ثبت شده روی کالاها آن را روانه بازار می کرد، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس ارزش ریالی اموال مکشوفه را بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: پس از جمع آوری و تحویل اموال کشف شده به اداره بهداشت شهرستان محل مورد نظر پلمپ شد.

وی در خاتمه با اشاره به این که متصدی این واحد انباری پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده هنگام خرید مایحتاج پروتئینی و مواد غذایی به تاریخ انقضاء مصرف و میزان سلامت آن توجه کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ و یا مراجع ذیصلاح اطلاع دهند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :