آخرین عناوین

شنبه 23 دی 1396-12:46 کد خبر:49756

رئیس پلیس آگاهی استان خبر داد:

کشف قتل و دستگیری قاتل راننده مسافرکش در ساری

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری قاتل راننده پژو ۴۰۵ در یکی از مسیرهای فرعی جاده دریا (خزرآباد) در ساری خبر داد.


به گزارش خزرخبر و به نقل از شمال نیوز، رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری قاتل راننده پژو ۴۰۵ در یکی از مسیرهای فرعی جاده دریا (خزرآباد) در ساری خبر داد.

براساس این گزارش،رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به دستگیری قاتل که مردی ۳۳ ساله دارای سابقه سرقت خودرو و  معتاد به  موادمخدر است، افزود: متهم به  قتل در ساعت ۲۲:۴۵ پنج‌شنبه شب ۲۱ دی ماه در پوشش مسافر پس از سوار شدن به خودرو در قائم‌شهر، قصد  زورگیری و  سرقت داشت که با مقاومت راننده خودرو پژو مواجه شد و راننده خودرو را با ضربات  چاقو از پای در آورد.

وی گفت: در پی این جنایت خودرو پژو به شدت با یک دستگاه خودرو سواری پراید برخورد کرده و  قاتل که از ناحیه پا  مصدوم شده بود و قصد  فرار داشته با تماس مردمی با پلیس ۱۱۰ و حضور به موقع پلیس در صحنه  دستگیر شد.

پهلوانی با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات کارآگاهان پلیس جرایم جنایی از اعتراف متهم به قتل خبر داد و افزود: متهم پس از تشریح صحنه قتل به مرجع قضائی معرفی شد.

گفتنی است مقتول این حادثه علی‌اکبرتیمورتبار راننده مسافرکش ۳۸ ساله اهل روستای سنگرودپی بخش بندپی‌غربی بابل و ساکن قائم‌شهر بود.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :