آخرین عناوین

دوشنبه 26 ارديبهشت 1401-17:56 کد خبر:100586

کرونا بی رمق‌تر از همیشه در مازندران

موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ شبانه روز گذشته در مراکز درمانی مازندران ثبت نشده است.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ۱۴بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند، اما هیچ موردی از فوتی کرونایی در این مدت در مازندران ثبت نشد.

پذیرش ۱۴ بیمار جدید کرونایی

براساس این گزارش، فرهاد غلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۱۴ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند که این تعداد، نصف بستری شدگان روز قبل است.

۲۰ بیمار کرونایی در این مدت از مراکز درمانی ترخیص و ۱۵ بیمار با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.

۶۱ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ اکنون در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.

به گفته غلامی شبانه روز گذشته موردی از مرگ و میر بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی این دانشگاه گزارش نشده است.

بستری ۵ بیمار جدید در بابل

سید علی مظفر پور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: ۵ بیمار کرونایی شبانه روز گذشته از بیمارستان‌های زیرمجموعه این دانشگاه مرخص شدند و هیچ بیمار جدیدی بستری نشد.

شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل اکنون ۱۱ نفر است که ۵ بیمار با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

به گفته مظفرپور موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل گزارش نشده است.

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :