آخرین عناوین

دوشنبه 26 ارديبهشت 1401-11:50 کد خبر:100574

انتقاد نماینده مردم قائم شهر :

حذف بسیاری ازمردم برای دریافت یارانه جدید !!

بسیاری از افرادی در جریان پرداخت یارانه جدید، حذف شده اند و ضرایبی که برای درآمد مردم در نظر گرفته شده، کارشناسی نیستند .


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از شمال نیوز، نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از افرادی که یارانه ۴۵ هزار تومانی دریافت می کردند، در جریان پرداخت یارانه جدید، حذف شده اند، در واقع ضرایبی که برای درآمد مردم در نظر گرفته شده، کارشناسی نیست.

براساس این گزارش، کمال علیپور خنکداری در نشست علنی روز یکشنبه، 25 اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها، با بیان اینکه در روزهای جاری موضوع هدفمند و عادلانه کردن یارانه ها مطرح است، گفت: امیدواریم دولت در انجام جراحی اقتصادی که شروع کرده، باعث رفع نگرانی مردم شود.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس با اشاره به ملاقات های مردمی خود افزود: بسیاری از افرادی که یارانه 45 هزار تومانی دریافت می کردند، در جریان پرداخت یارانه جدید، حذف شده اند، در واقع ضرایبی که برای درآمد مردم در نظر گرفته شده، کارشناسی نیست، به طور مثال فردی یک دستگاه پراید خریداری کرده، اما به وی گفته می شود که به دلیل خرید این خودرو مشمول دریافت یارانه جدید نیست که این موضوعات باید حل و نگرانی مردم رفع شود.

وی تصریح کرد: باید به گونه ای عمل شود که وضعیت نابسامان اقتصادی برای کشور ایجاد نشود، البته مجلس انقلابی از جراحی اقتصادی دولت دفاع می کند.

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :